IPO-R skúšky / IRO / Solymár / HUN

IPO-R skúšky / IRO / Solymár / HUN

V dňoch 30.05.-02.06.2013 sa náš tím vybral na skúšky organizované národnou organizáciou Pest Megyei Kutató&Mentő v blízkosti Budapešti, v meste Solymár. Viac-menej sme šli do oblasti, ktorú sme kvôli skúškam navštívili už niekoľkokrát. Niekedy viac úspešne, inokedy menej. Tentokrát to bolo „menej“. Z mnoho početného tímu v zložení Peter Kráčik a Chiro, Jana Šikulová a Falco, Ladislav Palyo a Eby, Jaroslav Sarvaský a Rico, Jozef Veselický a Bessy, skúšky spravili len Rico a Falco. Les aj ruiny boli vzdialené od hlavného miesta diania cca 30 km a bol to starý vojenský objekt. Boli to tie isté ruiny a les ako minulý rok. Vysoký trávnatý hustý porast s množstvom kríkov v spojení s vysokými teplotami pre účastníkov znamenali nízke body zo špeciálnej práce resp. nesplnený limit. Pracoviská – ruiny boli rozdelené na tri časti podľa úrovne skúšky  – stupeň „ E, A, B“. Výsledky z ruín boli o čosi lepšie, ale pre náš tím, okrem Rica, znamenali negatívne výsledky. Poslušnosť a obratnosť neprebiehali na štadióne priamo v Solymári, tak ako sme boli po minulé roky zvyknutí, ale bol to rovinatý priestor nachádzajúci sa v objekte miestnej univerzity. Keďže nám šťastie vo výsledkoch neprialo, musíme na nasledujúcich tréningoch odstrániť chyby, aby výkony na ďalších skúškach boli priaznivejšie.

Fotogaléria

Súbory na stiahnutie

Výsledky Budapest - Solymar HU 2013

Hľadať

Povedali o nás