Koniec indiánskeho leta - odovzdanie finančného daru

Koniec indiánskeho leta - odovzdanie finančného daru

Dňa  4.10.2014  sa naša brigáda zúčastnila akcie „ koniec indiánskeho leta“, bola to akcia, ktorú organizovalo občianske združenie Otvorený Sliač  v areáli ZŠ na Sliači. Žiaľ tak, ako sme prišli pripravení ukázať deťom prácu záchranárskych psov, spôsob ich výcviku ako aj medzi deťmi populárne hladkanie, neuskutočnilo sa z toho nič. Proti sa rozhodol byť hustý dážď, ktorý odohnal všetkých, ktorí na túto zo strany organizátora perfektne pripravenú akciu prišli. Tak aj naši štvornohí priatelia nedostali šancu ukázať sa.

Ale naša účasť nakoniec zbytočná nebola. Mali sme totiž na tejto akcii dohodnuté odovzdanie finančného daru pre rodinu p. Kredátusa, konkrétne pre jeho syna, ktorý má vážne zdravotné problémy a naše peniaze majú pomôcť pri financovaní náročných a častých rehabilitačných pobytov, ktoré sú nevyhnutné, pre zlepšenie zdravotného stavu malého Kristiánka.

Toto sa nám podarilo a naša brigáda odovzdala finančný dar vo výške 750 € tomu, komu táto suma pomôže v snahe dosiahnuť uzdravenie po prekonaní ťažkej choroby.

Týmto sa chceme zároveň poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli spomínanú sumu vyzbierať.

Rodine Kristiánka KREDÁTUSA prejeme, aby svoj ťažký boj o zlepšenie zdravotného stavu svojho syna dotiahla do víťazného konca.

Kristianko Kredatus

Fotogaléria

Hľadať

Povedali o nás